९ असोज,२०७८/onlinek kantipur

चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर सोमप्रसाद मिश्रले नेपाल इन्जिनियरिङ कलेज (नेक)लाई विश्वविद्यालय बनाउने बताएका छन्। उनले दुवाकोटमा रहेको सो कलेजलाई तीनचार वर्षभित्र विश्वविद्यालय बनाउने बताएका हुन्। कलेजको २७ औं स्थापना दिवसको अवसरमा शनिबार कलेजमा भएको कार्यक्रममा उनले यस्तो बताए।  

कलेज व्यवस्थापन समितिका अध्यक्षसमेत रहेका मिश्रले कुनै हाललमा कलेजलाई प्राइभेट बनाउन नदिने बताए। ‘तपाईँहरु ढुक्क हुनुहोस्, कक्षा नियमित रुपमा सञ्चालन गर्नहोस्, हामी सडकदेखि सदनसम्म लडेर कलेजलाई निजी हुन दिन्नौंं, उनले भने।  

स्थापना दिवसको प्रमुख अतिथि काठमाडौं विश्वविद्यालयका उपकुलपति प्राडा भोला थापाले पानसमा दीप प्रज्ज्वलन गरी गरेका थिए। समारोहको अवसरमा प्रमुख अतिथि प्राडा थापाले २० वर्षदेखि कलेजमा अविच्छिन सेवारत २० जना शिक्षक तथा कर्मचारीहरुलाई सम्मान गरेका थिए। उनीहरुलाई दोसल्ला ओढाई प्रमाणपत्र तथा नगद पुरस्कार प्रदान गरी सम्मानित गरिएको थियो।  

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *