८ मंसिर २०७८, बुधबार
नेपाली कांग्रेस प्रदेश १ को प्रथम अधिवेशन मंसिर १६ गते हुने भएको छ। नेपाली कांग्रेस प्रदेश १ को प्रथम अधिवेशन प्रचार समितिले बुधबार विराटनगरमा पत्रकार सम्मेलन गरी प्रदेश १ को अधिवेशन मंसिर १६ गते विराटनगर–२ स्थित शंकरपुरमा आयोजना गर्ने तयारी भएको जानकारी दिएको हो।
प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटन नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य कृष्णप्रसाद सिटौलाले गर्ने नेपाली कांग्रेस प्रदेश १ प्रथम अधिवेशन प्रचार समितिका अध्यक्ष राजिव कोइरालाले जानकारी दिए। कोइरालाका अनुसार अधिवेशनमा प्रदेश भरका करिब १७ सय प्रतिनिधिहरू सहभागी हुनेछन्।

अधिवेशनमा प्रदेश १ का १४ जिल्लाका २८ संघीय निर्वाचन क्षेत्रका क्षेत्रीय अध्यक्ष, संघीय महाअधिवेशन प्रतिनिधि, प्रदेश निर्वाचन क्षेत्रका क्षेत्रीय अध्यक्ष, प्रदेश अधिवेशन प्रतिनिधिहरू, प्रदेशका केन्द्रीय सदस्यहरू र भ्रातृ तथा शुभेच्छुक संस्थाका प्रतिनिधिहरू सहभागी हुनेछन्।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *