९ मंसिर २०७८,बिहीबार
नेपाल बार एशोसिएसनले आज सर्वोच्च अदालतदेखि बालुवाटारसम्म मार्चपास गर्ने भएको छ ।
प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबरा बालुवाटारकै कारण लुकेर न्यायालय आउने गरेको भन्दै बारले सर्वोच्चदेखि बालुवाटारसम्म मार्चपास गर्न लागको हो । आज दिउँसो २ बजे सर्वोच्च अदालतदेखि बालुवाटारसम्म मार्चपास गर्न लागिएको नेपाल बार एशोसिएशनका अध्यक्ष चण्डेश्वर श्रेष्ठ जानकारी दिनुभयो । प्रधानन्यायाधीश जबराविरुद्ध बार एशोसिएसनले गर्दै आएको आन्दोलनमा नागरिक समाजले ऐक्यवद्दता जनाउने भएको छन् । आजको मार्चपासमा नागरिक समाजका प्रतिनिधि पनि सहभागी हुने बार अध्यक्ष श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।
प्रधानन्यायाधीश जबराको राजीनामा माग सहित आन्दोलनरत बार एशोसिएशनले बुधबार देशभरका १८ वटै उच्च अदालतमा प्रर्दशन समेत गरेको थियो ।

बारले बुधबार देशभरका उच्च अदालतमा केन्द्रिय प्रतिनिधि परिचालन गरी विरोध कार्यक्रम गरेको हो । प्रधानन्यायाधीश जबराको राजीनामा माग्दै कानून व्यवसायीहरु विगत एक महिनादेखि आन्दोलनमा उत्रिएका छन् ।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *