१२ मंसिर २०७८,आइतबार
बारामा रहेका १६ वटा पालिकाहरुमध्ये अधिकांस पालिकाहरुमा देउवा पक्षीय उम्मेदवारहरु सभापतिमा चुनिएका छन्। नेपाली काँग्रेसको १४ औँ महाअधिवेशनको लागि जारी अधिवेशन अन्तर्गत बाराका १६ स्थानीय तहमध्ये १५ पालिकाहरुमा नयाँ नेतृत्व चुनिएको छ।

१५ मध्ये १० वटामा देउवा पक्षीय उम्मेदवारहरु सभापतिमा चुनिएको नेपाली काँग्रेस बाराले जनाएको छ। देउवा पक्षीय उम्मेदवारहरुको नेतृत्व काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य तथा मुस्लिम विभाग प्रमुख फरमुल्लाह मंसुरले गरेका छन् भने पौडेल समूहको नेतृत्व देउवा सरकारमा खानेपानी तथा ढल निकास मन्त्री रहेका उमाकान्त चौधरी, लालबाबु सिँह, शोभाकार पराजुली लगायतका नेताहरुले गरिरहेका छन्।

कतिपय पालिकाहरुमा सर्वसम्मत नयाँ नेतृत्व चुनिएको छ भने कतिपय पालिकाहरुमा मतदानबाट नै नयाँ नेतृत्व चुनिएको हो।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.