१४ मंसिर २०७८
काठमाडौं प्रहरी प्रमुख अशोक सिंहको काज सरुवा रद्द भएको छ ।
गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले सिंहलाई भैरहवा विमानस्थल पठाएर सुदीप गिरीलाई काठमाडौं ल्याउने गरी ९ कात्तिकमा काज सरुवा गरेका थिए । तर बालुवाटारले हस्तक्षेप गरेपछि काठमाडौं प्रहरीका प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक (एसएसपी) को सरुवा तत्काल कार्यान्वयन नगर्न निर्देशन दिइएको थियो ।

प्रहरी प्रधान कार्यालय, नक्सालका एक उच्च अधिकृत भन्छन्, ‘एसएसपी सिंहलाई त्यतिवेला तत्काल रमाना नलिन निर्देशन गएको थियो, सरुवा चाहिँ यथावत थियो ।’ नियमित सरुवामा काजलाई मिलाउँदै दरबन्दी कायम गर्ने गरिएको छ ।

तर सोमबार निस्किएको पाँच एसएसपीको सरुवामा अशोक सिंहको नाम छैन । एक उच्च अधिकृत भन्छन्, ‘यसको अर्थ उहाँको पहिलेको काज सरुवा रद्द भयो भन्ने हो, मंसिरमा एक वर्षे कार्यकाल पूरा भएपछि मात्र उहाँको सरुवा हुन्छ ।’

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *