२०७८ पुष २२, बिहीबार
प्रदेश २ का आन्तरिक मामिला तथा सञ्चार राज्यमन्त्री रुबी कुमारी कर्ण सवारी दुर्घटनामा परी घाइते भएकी छिन् ।

सप्तरीको छिन्नमस्ता गाउंपालिका–१ जोलहनिया पुल नजिक उनी सहित चार जना सवार ज १ झ ४०६ गाडी बुधबार साँझ दुर्घटनामा परेको हो । सोही वडामा रहेको वरही विरपुर जाने क्रममा गाडी दुर्घटनाग्रस्त भएको कर्णका स्वकीय सचिव ध्रुबकुमार मण्डलले जानकारी दिए । उनका अनुसार दुर्घटनामा मन्त्री कर्णको छाती र हातमा चोट लागेर घाइते भएकी छिन् । उनलाई उपचारको लागि राजविराजको छिन्नमस्ता अस्पताल लगिएको छ । उनको उपचार जारीरहेको छ । दुर्घटनामा परी स्वकीय सचिव मण्डल, जयप्रकाश चौधरी र प्रथम राम पनि घाइते भएको जनाइएको छ ।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *