२०७८ माघ २६, बुधबार
धनुषा प्रहरीले एक जनालाई मोटरसाइकल चोरीको आरोपमा पक्राउ गरेको छ ।

जनकपुरधाम उप– महानगरपालिका– १९ थुमौनाका १९ वर्षीय टिका यादवलाई प्रहरीले मंगलबार चोरीको मोटरसाइकल सहित पक्राउ गरेको हो । यादवले आइतबार ‘म क्राइम ब्रान्चको व्यक्ति हँु भनी मोटरसाइकलको ब्लु बुक निकाल्न लगाई हेरी, मोटरसाईकल चोरीको हो अनुसन्धान गर्न जिल्ला चेक जाँचको लागि लग्नु पर्छ भनी झुक्याई डर त्रास देखाइ प्रदेश –२–०२–००५ प ६९ नम्बरको मोटरसाइकल र सोको ब्लु बुक लिएर भागेका थिए । चोरी गरेर लगेको घटनाबारे जिप्रकामा आएको सूचनाको आधारमा खटेको टोलीले यादवलाई पक्राउ गरेको जनाइएको छ । ब्लुबुकसँगै मोटरसाइकल समेत फेला पारी चोरी मुद्दामा प्रहरीले अनुसन्धान अगाडि बढाएको जनाइएको छ ।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *