२०७८ माघ २८, शुक्रबार
महोत्तरी जिल्लाको बर्दिवासमा आगलागी हुँदा साढे आठ लाख बराबरको क्षति भएको छ ।

बर्दिवास नगरपालिका–९ पशुपतिनगरमा रहेको ब्रह्मदेव महतोको घरमा बुधबार राति आगलागी भएको हो । माटोले बनेको खरको छाना भएको घरमा विद्युत सर्ट सर्किट भइ आगलागी हुँदा साढे आठ लाख मूल्य बराबरको धनमाल जलेर नष्ट भएको चोलिखा प्रहरी चौकीका असइ मोहम्मद सद्रे आलमले जनाए ।

आगलागीबाट एउटा भँैसी र एउटा राँगो जलेर मरेको छ भने घरमा रहेको साइकल, घाँस काट्ने मेशिन र अन्य सामान सहित साढे लाख मूल्य बराबरको क्षति भएको प्रहरीले जनाएको छ । बुधबार राति करिब साढे ११ बजे सुरु भएको आगलागी स्थानीय र सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल सुरक्षा वेश क्याम्प पशुपतिनगरको सहयोगमा साढे १२ बजे तिर पूर्ण रुपमा आगो नियन्त्रणमा लिइएको जनाइएको छ ।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *