९ चैत्र २०७८
रौतहटमा एक महिलामाथि बलात्कार भएको छ। रौतहटको फतुवाविजयपुर नगरपालिका २ शीतलपुरमाआफ्नै खेतमा एक महिला बलात्कृत भएकी हुन्।

गत सोमवार साँझको समयमाआफ्नो खेतमा नै शौच गर्न गएकी २२ वर्षीय महिलालाई शीतलपुरकै दुखी पटेलका २१ वर्षीय छोरा रुपलाल पटेलले बलात्कार गरेका हुन्। २ छोराछोरीकीआमालाई जबरजस्ती करणी गर्न थालेपछि महिलाले हार गुहार गर्दै चिच्याएकी थिइन्। महिलाले आफ्नो बचाउमाबलात्कार गर्ने पुरुषको शरीको विभिन्न स्थानमा टोकेर घाइते बनाएकी इलाका प्रहरी कार्यालय लक्ष्मी नियाले जनाएको छ।

महिलामाथि जबरजस्ती करणी गर्ने पटेल फरार भएका छन्। बलात्कार आरोपी पटेलको खोजीकार्य भइरहेको जिल्लाप्रहरी कार्यालय रौतहटका प्रमुख एस पिविनोद घिमिरेले जानकारी गराएका छन्।

Author

  • यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

By

यो वेबसाइट अनलाईन कान्तिपुर डट कमको आधिकारिक न्युज पोर्टल हो । नेपाली भाषाको यो पोर्टलले समाचार, विचार, मनोरञ्जन, खेल, विश्व, सूचना प्रविधि, भिडियो तथा जीवनका विभिन्न आयामका समाचार र विश्लेषणलाई समेट्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *